Duyurular

7143 Sayılı Kanun Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı.

Gelir İdaresi Daire Başkanı Sayın Kaan KASIM’ın katılımlarıyla Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasında ve Kütahya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonlarında mükellef ve muhasebeciler için  7143 Sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu hakkında bilgilendirme toplantıları yapıldı.

Toplantılarda Defterdarımız Ömer Faruk ÖNEL ve Defterdarlığımız Gelir Birimlerinden yetkililer de bulundu.

Gelir İdaresi Daire Başkanı Sayın Kaan KASIM, İlimiz Sevgi Yolunda açılan 7143 Sayılı Kanun Bilgilendirme standını da ziyaret etti.

 

11.Kalkınma Planı Anket Çalışması

Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya  ulusal kalkınma planı çalışmaları Kalkınma Bakanlığı tarafından başlatılmış olup, toplumun tüm kesimlerinin plandaki beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla bir anket çalışması yapılmıştır. Ankete katılmak için tıklayınız

Personelimiz için İlkyardım Eğitimleri Yapıldı

İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sivil Savunma mevzuatları çerçevesinde Defterdarlığımıza bağlı Merkez ve İlçe Birim Müdürlüklerinden ilk yardımcı personel olarak görevlendirilen toplam 20 personelimizin ilk yardım yönetmeliği çerçevesinde 16 saatlik ilk yardım eğitimleri 25-26 Ekim 2017 tarihlerinde yapıldı.

Defterdarlığımız Eğitim Salonunda Defterdarlığımız Sivil Savunma Uzmanı Ali YÜKSEL koordinatörlüğünde düzenlenen eğitimi Dr.Mustafa TARHAN ve Sağlık Memuru Harun İŞÇİ verdi.

 

Defterdarlığımız Email Adresleri Değişmiştir

Defterdarlığımız web sitesinde meydana gelen server değişikliği nedeniyle  Defterdarlığımız email adresi değişmiştir.

Daha önce kullanılan

e posta adresleri ile Defterdarlığımız birimlerince kullanılan  @kutahyadefterdarligi.gov.tr uzantılı emailler artık kullanılmamaktadır.

Defterdarlığımızca kullanılan yeni email adresimiz

olarak belirlenmiştir.

Mükelleflerimize duyurulur.

Defterdarımız Üniversite Etkinliğinde

Defterdarımız Ömer Faruk ÖNEL, Dumlupınar Üniversitesi Sağlık Kültür ve Daire Başkanlığı Milli Bilinç ve Farkındalık Topluluğu ile İnovatif Girişimcilik Topluluğunun birlikte düzenlediği ve 08 Mayıs 2017 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde gerçekleştirilen ‘Zirvedekilerle Soru Cevap’ isimli etkinliğe konuşmacı olarak katıldı.